Restaurace Puls
© Restaurace Puls | Ruská 3077 | 700 30 Ostrava - Zábřeh |

Akce a nabídky Restaurace Puls

Nabídka Restaurace Puls:

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni s použitím kvalitních a čerstvých surovin. Restaurace kapacitu 70 míst a je vhodná pro pořádání akcí, rautů, oslav či firemních veřírků a konferencí. Připravíme chutné snídaně, obědové menu i večerní švédské stoly. Jídla si můžete vychutnat také v pohodlí Vašich prostor, neboť provozujeme cateringové služby a balení hotových jídel s sebou do menuboxů. Neváhejte nás oslovit s poptávkou na jakoukoliv akci, oslavu či konferenci. Jsme Vám k dispozici na mobilním čísle: +420 606 093 366.

Akce Restaurace Puls:

Na těchto stránkách naleznete seznam chystaných akcí: Od 1. 9. 2023 v důsledku změny koncepce restaurace rušíme denní menu. (Zaměřujeme se na hotelové snídaně, stravu pro hotelové hosty a také na sportovní celodenní akce).

Zaměření restaurace:

Zaměřujeme se na stravování pro hotelové hosty a pohoštění pro sportovní a další akce. V nabídce je pestrá nabídka kvalitních jídel a nápojů včetně polévek i dezertů. Pokud máte zájem, můžete si menu dopředu rezervovat na mobilním čísle: 606 093 366.

Menu a jídla na přání:

Po předchozí domluvě lze připravit menu přesně dle Vašeho zadání. K menu dokážeme servírovat rovněž moučníky a chutné deserty včetně skvělé kávy, alko a nealko nápojů. Na přání nachystáme čerstvé zeleninové saláty i ovocné mísy. Samozřejmostí je zohlednění diet nebo alergenů v potravinách, např. pro diabetiky, celiaky, vegetariány a alergiky.