Restaurace Puls
© Restaurace Puls | Ruská 3077 | 700 30 Ostrava - Zábřeh |

Akce a nabídky Restaurace Puls

Nabídka Restaurace Puls:

Vaříme českou i mezinárodní kuchyni s použitím kvalitních a čerstvých surovin. Restaurace kapacitu 70 míst a je vhodná pro pořádání akcí, rautů, oslav či firemních veřírků a konferencí. Připravíme chutné snídaně, obědové menu i večerní švédské stoly. Jídla si můžete vychutnat také v pohodlí Vašich prostor, neboť provozujeme cateringové služby a balení hotových jídel s sebou do menuboxů. Neváhejte nás oslovit s poptávkou na jakoukoliv akci, oslavu či konferenci. Jsme Vám k dispozici na mobilním čísle: 606 093 366.

Akce Restaurace Puls:

Na těchto stránkách naleznete seznam chystaných akcí: Od 31. 5. 2021 opět nabízíme denní menu. Děkujeme za přízeň a podporu.

Nabízíme denní obědové menu:

Bližší informace a konkrétní seznam týdenních menu naleznete v sekci: V nabídce denních menu je pestrá nabídka kvalitních jídel včetně polévek. Pokud máte zájem, můžete si menu dopředu rezervovat na mobilním čísle: 606 093 366.

Menu a jídla na přání:

Po předchozí domluvě lze připravit menu přesně dle Vašeho zadání. K menu dokážeme servírovat rovněž moučníky a chutné deserty včetně skvělé kávy, alko a nealko nápojů. Na přání nachystáme čerstvé zeleninové saláty i ovocné mísy. Samozřejmostí je zohlednění diet nebo alergenů v potravinách, např. pro diabetiky, celiaky, vegetariány a další.
Denní menu Denní menu