Restaurace Puls
© Restaurace Puls | Ruská 3077 | 700 30 Ostrava - Zábřeh |

Akce a nabídky Restaurace Puls

Nabídka Restaurace Puls:

Vaříme    českou    i    mezinárodní    kuchyni    s    použitím    kvalitních    a    čerstvých surovin.   Restaurace   má   kapacitu   70   míst   a   je   vhodná   pro   pořádání   akcí, rautů,   oslav   či   firemních   veřírků   a   konferencí.   Připravíme   chutné   snídaně, obědové   menu   i   večerní   švédské   stoly.   Jídla   si   můžete   vychutnat   také   v pohodlí    Vašich    prostor,    neboť    provozujeme    cateringové    služby    a    balení hotových jídel s sebou do menuboxů. Neváhejte    nás    oslovit    s    poptávkou    na    jakoukoliv    akci,    oslavu    či konferenci. Jsme Vám k dispozici na mobilním čísle: 606 093 366.

Akce Restaurace Puls:

Na těchto stránkách naleznete seznam chystaných akcí: 1) 2)

Nabízíme denní obědové menu:

Bližší informace a konkrétní seznam týdenních menu naleznete v sekci: V    nabídce    denních    menu    je    pestrá nabídka   kvalitních   jídel   včetně   polévek. Pokud    máte    zájem,    můžete    si    menu dopředu   rezervovat   na   mobilním   čísle: 606 093 366.

Menu a jídla na přání:

Po    předchozí    domluvě    lze    připravit menu   přesně   dle   Vašeho   zadání.   K menu    dokážeme    servírovat    rovněž moučníky    a    chutné    deserty    včetně skvělé    kávy,    alko    a    nealko    nápojů. Na       přání       nachystáme       čerstvé zeleninové     saláty     i     ovocné     mísy. Samozřejmostí     je     zohlednění     diet nebo   alergenů   v   potravinách,   např. pro   diabetiky,   celiaky,   vegetariány   a další.
Denní menu Denní menu